УВАГА!!! УВАГА!!!! Набір учнів до 1-4 класу та дітей до групи Preschool на 2023-2024 рік починається з травня тел: 0972484577
 
Точної відповіді у лінгвістів та психологів немає. Але всі мають одну думку, що дитині повинен подобатися сам процес вивчення нової мови. Діти полюбляють різні лічилки, пісні, ігри та казки англійською.
З якого віку краще вчити англійську?
НАВІЩО БАТЬКИ ШУКАЮТЬ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ ДІТЕЙ З НОСІЄМ МОВИ В КИЄВІ?
Англійська для дітей з носієм мови зараз дуже розповсюджена. Мами і тата бажають, щоб до початку навчання в школі у майбутніх учнів була гарна вимова, та великий словниковий запас.

Для того, щоб їм було легше на уроках англійської, так як іноземна мова їм вже знайома. І вони мають рацію.
Принципи вивчення англійської мови для малюків
В абсолютно новій, незвичній обстановці дитина буде зосереджена на навколишньому світі, а не на навчанні. Тому весь освітній процес має відбуватися в природному середовищі або максимально до нього наближеному. Так результату можна буде досягнути набагато швидше.
Природність
Інтерес
Наполегливість
Послідовність
Основне завдання викладача – показати малюкові, що англійська мова – це цікаво. Інакше він дуже швидко занудьгує, а в голові сформується стереотип, що вивчення іноземних мов – важке і непотрібне заняття. У такому випадку абсолютно всі спроби та намагання будуть зведені до нуля.
Очевидний факт, але чомусь про нього часто забувають: починати потрібно з малого. І при цьому розвивати не тільки розмовну мову, а й граматику, читання, письмо. Якщо зосередитися тільки на чомусь одному, то дитина не буде повноцінно володіти англійською.
Малюки часто примхливі та не хочуть робити те, що «потрібно». У такому випадку не варто реагувати на дитячі маніпуляції, а проявляти м'яку (!) наполегливість – і з часом дитина увійде у смак.
Ігрова форма
Грою зацікавити дитину найпростіше, саме це допоможе утримувати її увагу. Вчити англійську мову для малюків у такий спосіб куди легше, ніж у формі звичайних уроків.
Вчитель пояснює значення слів тільки англійською. Це розширює словниковий запас дитини у декілька разів.
Діти вчаться сприймати швидку розмову англійською на слух.
У дитини формується чітка та правильна вимова.
Ось аргументи "за":
Дитяча англійська мова з носієм жива та активна, тому що малюки знаходяться у мовній сфері та спілкуються з вчителем та один з одним.
Коли на вулиці тепла погода, вчитель з дітьми виходять на прогулянку. Все, що вони бачать навколо себе, промовляють англійською: leaves, trees, sky and birds! Так дітлахи вивчають не тільки навколишній світ, але й іноземну мову.
Англійська для дітей в MON CHERI — це незвичайні заняття!
Якщо на вулиці холодно, то уроки англійської для малюків проводяться у затишному класі. Діти сидять на подушках та займаються під приємну музику. Вони рахують, дають відповіді на питання, знайомляться з етикетом вітання і прощання.
Кожен день діти вчать англійську з педагогами, які досконало володіють мовою. Також, з ними займається NATIVE SPEAKER. В садку на Позняках вчителі користуються ефективними програмами English box та Pingu's English — вони спеціально розроблені для дітей різного віку та рівню підготовки.
Англійська в дитячому садку MON CHERI — це не тільки вивчення іноземної мови, але й долучення до культур інших країн. Викладачі розповідають про казкову Різдвяну атмосферу, про Великодні традиції та інші яскраві події в житті іноземців.
А тому, що батькам дуже приємно чути рідненький голосок:

"Potato, tomato,
A carrot and a beet.
All of them are vegetables
That I like to eat!"
Навіщо ще приводити малюка в наш приватний дитячий садок з англійською?

ДЕ ЗАЙМАТИСЬ

Ваш малюк найрозумніший та здібний! Ходімо в Академію!

Дитяча Академія «Mon cheri» у Зазим'ї – це не просто дитячий садок, а просторий та сучасний простір для навчання та розвитку. Для більш всебічного розвитку ми організовуємо майстер класи та проводимо заняття на свіжому повітрі.

Навчання в задоволення! Діти пізнають науку граючись. Англійська мова – музична та робота з картками, а як бонус – спілкування з носієм мови. Математика, прописи та читання – як цікаво дізнаватись щодня нове.

Спортивні заняття з тренером КАРАТЕ.

Записати дитину
НА ФАКУЛЬТАТИВ

ПРЯМО ЗАРАЗ АБО ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ НА НАСТУПНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТУТ:
ЗАПИШІТЬСЯ НА ПЕРШИЙ БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОБНИЙ ДЕНЬ!
Розробка сайту